Dom O nas

Teaminfo

profil firmy
W 2006 roku została założona firma Yixing Kaihua Ceramic Company Limited, wprowadzono zaawansowane maszyny do wytłaczania próżniowego z Włoch i Japonii, profesjonalne modelowanie Cegły zewnętrzne do dekoracji zewnętrznych i kostki brukowej do ulicy, drogi, itp., Różne kształty o różnych kolorach gliny. Celem firmy jest wytwarzanie wysokiej jakości cegieł z gliny marki "KAIHUA" na całym świecie.

Główne urządzenia do produkcji cegieł z gliny:

- 2 zestawy automatycznych urządzeń do kruszenia surowców;

- 2 zestawy automatycznego miksera;

- 4 zestawy wytłoczonych poprzedników;

- 2 zestawy wytłaczarki próżniowej importowane z Japonii;

4sets wytłaczarki wyprodukowane w naszym własnym kraju;

- 2 piece tunelowe 88M;

Zapraszamy do odwiedzenia naszej fabryki. Mam nadzieję, że w pełni będziesz uczciwym i zaufanym dostawcą w Chinach.

Zobacz więcej O nas
nasza firma
Jiangsu Yixing Fine Pottery Group została założona w 1958 roku w oparciu o Yixing Fine Factory Fabryki Jiangsu. Przez 40 lat rozwoju staje się spółką z ograniczoną odpowiedzialnością. W 2006 roku zmienił przedsiębiorstwo kapitału zagranicznego, i został utworzony przez Yixing International Group Itd zamorskich. Przedsiębiorstwo zajmowało 180 tysięcy metrów kwadratowych i miało 231 milionów oryginalnych aktywów yuanów i 4000 osobników. W polu ceramicznym znajduje się około 180 zestawów urządzeń głównych, ma 15 pieców, w tym 1, 2 i 3 piece do wypalania. Jego wielkość sprzedaży wyniosła do 350 milionów juanów RMB.

Nasza firma należy do przedsiębiorstw high-tech. W całych narodowych wyrobach stołowych i ceramice budowlanej postawił na piątym miejscu w oparciu o wszechstronną pozycję siły. W ciągu ostatnich lat firma otrzymała wiele nagród, w tym zaawansowane miasto Wuxi, kolektywne, zaawansowane przedsiębiorstwo eksportujące w Wuxi i miasto Yixing ze stu przedsiębiorstw. W 2001 roku uhonorował honor "zaawansowanego przedsiębiorstwa w zakresie jakości produktów i wyników dla całego narodu". Marka "Ying Yu" stała się znaną uwagą w prowincji Jiangsu, a "marihuankowe" markowe gadżety i wyroby stołowe stały się sławną marką w Chinach.

W 2006 roku nasza grupa zainwestowała 20 milionów yuanów RMB w siedzibę Yixing Kaihua Ceramic Company limited, wprowadziła zaawansowane maszyny wyciągowe próżniowe z Włoch i Japonii. Celem firmy jest produkcja wysokiej jakości i wysokiej jakości płytek ceramicznych ZiSha Kaihua Brand. Jego rok produkcji wynosi dwa miliony metrów kwadratowych. Od momentu wprowadzenia produktu na rynek wszyscy klienci na ceramicznych polach zwracają uwagę na ten produkt. Stała się najlepszą bazą do produkcji płytek ceramicznych z gliny w strefie wschodniej Chin.

YiXing KaiHua Ceramics co.,ltd
YiXing KaiHua Ceramics co.,ltd
YiXing KaiHua Ceramics co.,ltd
YiXing KaiHua Ceramics co.,ltd
YiXing KaiHua Ceramics co.,ltd
YiXing KaiHua Ceramics co.,ltd
YiXing KaiHua Ceramics co.,ltd
YiXing KaiHua Ceramics co.,ltd
YiXing KaiHua Ceramics co.,ltd
1 2 3 4 5 6 7 8 9
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Południowa

Zachodnia Europa

Wschodnia Europa

Azja Południowo-Wschodnia

Bliski Wschód

Rodzaj działalności

Producent

Eksporter

Firma Handlowa

marki : KAIHUA

Ilość pracowników : 100~300

Coroczne wyprzedaże : 7000,000-8000,000

Rok założenia : 2006

pc Export : < 10%

certyfikaty

Nasze produkty przeszły wiele certyfikatów.

Chiny YiXing KaiHua Ceramics co.,ltd Certyfikaty Chiny YiXing KaiHua Ceramics co.,ltd Certyfikaty Chiny YiXing KaiHua Ceramics co.,ltd Certyfikaty Chiny YiXing KaiHua Ceramics co.,ltd Certyfikaty